SPAM

     Oto miejsce na reklamy Waszych blogów. 
Zostawiajcie tu ich adresy i zachęcajcie do czytania :>
Reklamy umieszczane pod rozdziałami, będą automatycznie usuwane.

23 komentarze:

 1. "Życie czasem potrafi płatać figle i mieszać w życiu.
  Charlie-jest z pozoru zwykła dziewczyną, która przeszła dość wiele. Jeden niefortunny wypadek, ucieczka i początek czegoś nowego.
  Kto pomoże jej wszystko poukładać i zacząć spokojne życie? Komu uda się zdobyć jej zaufanie i odkryć wszystkie tajemnice?
  Stary zapomniany przyjaciel czy nowy nieznajomy?"
  Więcej dowiesz się na blogu: http://true-hapiness.blogspot.com
  Zapraszam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. [...] Leniwie wstałam, usiadłam na łóżku i odebrałam nadchodzące połączenie. Znowu on. W słuchawce usłyszałam niski, pełen złości i żalu głos bardzo dobrze wiedziałam do kogo należy. Zasypał mnie masa pytań, zbędnych, niepotrzebnych. Głośno prychnęłam - od kiedy interesuje go co u mnie? Jak się czuje? [...]

  Zapraszam!
  http://skylar-story-about-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Chciałam Cię zaprosić na rozdział 3, który pojawił się wreszcie na http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ :) Proszę o szczery komentarz :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. [SPAM]

  Olivia - "Byłeś moją osobistą komedią romantyczną. Wyjątkową, bo bez happy endu."
  Alex - "Nie pamiętam Cię"
  Blair - "Po co mam inwestować w niepewny biznes ?"

  Zapraszam:
  http://chichoty-losu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. [spam]
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni?
  Zapraszam na naszego nowego bloga ---> http://secrets-of-human.blogspot.com
  Jeśli nie przekonał cię opis, to może zmieni to zwiastun --->http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI
  Przepraszamy bardzo za spam i mam nadzieję, że cię nim nie uraziłyśmy
  Pozdrawiamy Alison & Amanda ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam bardzo za spam.
  Na blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się właśnie 1 rozdział z perspektywy Allie. Zachęcam do wyrażania szczerej opinii oraz dodawania się do obserwatorów jeśli Ci się spodoba.
  Pozdrawiam gorąco i życzę przyjemnej nocy, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D.
  To opis REALNEGO życia gwiazdy pod postacią dziennika Harry'ego Styles'a.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. ''Będziesz moim początkiem, przebudzeniem i snem.''

  ZAPRASZAM PIĘKNIE NA http://ukryta--milosc.blogspot.com/ GDZIE POJAWIŁ SIĘ JUŻ PROLOG :)
  Proszę o szczerą opinię i zachęcam do czytania! Jeżeli Ci się spodoba, zaobserwuj :>

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszam do mnie (;
  i-will-always-be-next-to-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Jeśli chcesz poznać losy naszych bohaterów zapraszam na http://life-are-moments.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemniej niedzieli, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. [SPAM]BLOG O NIALLU
  Historia jest o szesnastoletniej Chanel Styles, która została pokrzywdzona przez los.Kiedy była mała, jej jedynym przyjacielem był brat, Harry.Ona potrzebowała go...On jej...Pewnego dnia, Harry postanowił wyjechać wraz ze swoim ojcem do Londynu, aby spełniać swoje marzenia.Zostawił ją samą, zagubioną w tym wszystkim.Codziennie błagała boga na kolanach, aby Harry wrócił i wszystko było jak dawniej.Jednak on nie wracał...Powoli traciła nadzieję. Zaczęły się problemy...Jej świat nagle przyśpiesza, kiedy zostaje zmuszona, aby przeprowadzić się do swojego znienawidzonego brata i jego kolegi z zespołu.Po pewnym czasie wszystko się komplikuje.Chcesz wiedzieć co będzie dalej? Zapraszam na: loveme-likeyou-do.blogspot.com/
  Dalej nie przekonana ? Obejrzyj zwiastun:
  http://www.youtube.com/watch?v=QObcS4vIglI&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 14. Jedna impreza, która zmieniła ich życie. Spotkali się przypadkowo, nigdy nie pomyśleliby, że to przeznaczenie. Byli młodzi i ciekawi nowych doznań. Alkohol, imprezy, sława, używki. Takie było życie Naomi i Harry’ego. Czy mogą być przyjaciółmi, a może to tylko zwykła znajomość?
  Dowiesz się wszystkiego na : http://distancewasafriendofmine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Pozdrawiam Eve;*
  PS. Zachęcam również do obejrzenia zwiastunu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRNeS69AMBQ

  OdpowiedzUsuń
 16. Dwie dziewczyny. Zupełnie zwyczajne. Nareszcie wyrwały się z domu i wyruszyły w swoją podróż. Na wakacje w Londynie i koncert One Direction! Zapewne teraz myślisz „Aha, kolejny denny blog”. I wiesz co? Pewnie masz rację. Szczerze, to się nie znam na tym co jest ciekawe, a co nie. Ale pomyśl? Jeśli akurat moje opowiadanie Ci się spodoba? Czy chcesz tak ryzykować??? Może już nigdy nie natrafisz na lepszego bloga?!
  Haha, ok. Nie, nie słuchaj mnie. Jestem nieźle walnięta tak jak całe moje opowiadanie. Jak chcesz to wpadnij. Nie czuj się zobowiązana wejść i czytać na siłę, bo Cię zaspamowałam. Nie chcę nikogo zmuszać. Po prostu będzie mi miło, jeśli zaglądniesz :)
  Pozdrawiam
  A.
  http://one-thing-one-direction-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  serdecznie zapraszam,
  Roddie x.x

  OdpowiedzUsuń
 18. [SPAM]
  Życie Zwykłej dziewczyny...Jedna Chwila, a jej życie obróci się do góry nogami. Czy poradzi sobie w nowym życiu, czy ono będzie kolorowe i wesołe? Czy Harry Odnajdzie się w Nowej Roli? Czy Darcy zaakceptuje Nową, nieznaną osobę, która w bardzo szybkim tempie trafi do jej życia?

  zapraszam na mojego nowego bloga : http://jednokierunkowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o słodkich 1D i idealnej miłości. To opis życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika z przemyśleniami Harry'ego Styles'a.

  [pogranicze-w-ogniu.blogspot.com]

  ZWIASTUN:https://www.youtube.com/watch?v=XfUF2wwSIQo

  OdpowiedzUsuń
 20. Młodość nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Pozornie dobre decyzje nie zawsze okazuję się właściwe. To co wydaje się wspaniałe może być tylko fikcją. Czasami wystarczy po prostu dać sobie pomóc...
  Alexis i Leah nie radzą sobie z zaakceptowaniem siebie. Te dwie na ogół inne dziewczyny mają więcej cech wspólnych, niż to się im wydaje. Czy nowa znajomość wpłynie na ich życie?
  Zapraszam na http://mad-reckless-love.blogspot.com/ :)) /Leah

  OdpowiedzUsuń
 21. Serdecznie zapraszam na mojego bloga, mam nadzieję, że dasz się wciągnąć w magię mojego bloga, pozdrawiam.
  http://die-in-love.blogspot.be/

  OdpowiedzUsuń
 22. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 23. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń